Największy klub szachowy w Elblągu

Zajęcia w czwartki w godz. 17 - 21

w Klubie Olimpijczyka (Hala Sportowa - I piętro)

Elbląg ul. Kościuszki 77a


Szkolenia

Zapraszamy w każdy czwartek o 16:00 w sali Klubu

Zawodnicy

Aktualnie Klub liczy 40 członków, w tym 20 juniorów

Zarząd

Klub reprezentowany jest przez Prezesa oraz 5-osobowy Zarząd

Statystyki

Odsłon artykułów:
153816

Liczba gości on-line

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Turnieje

Mistrzostwa Elbląga 2018 P90

WYNIKI KOŃCOWE - po 9 rundach:

1.   I     Plewa Piotr            1838 2000  Start      1976 r.  8,5 p 34,0  45,0  Ruz 2130

2.   I++ Czarnecka Lidia       1809 1900  Skoczek  2004    7,5    34,0  46,0        2050

3.   I    Gniado Radosław     1805 2000  Hetman   1983    7,0    36,0  48,0       2010

4.   I    Libura Julianna        1466 1800  Victoria    2004    6,0    36,5  48,5       1890

5.   II  Trochimczuk Szymon 1251 1800 Skoczek   2007    5,0    37,5  49,5       1870

6.   I   Kiejdo Wojciech       1487  2000 Start       1952    5,0    27,5  35,0       1720

7.   III Wolter Sławomir               1600  Start      1953    4,5    37,5  46,5       1790

8.   III Zdyb Jan                         1600               1939    4,5    26,5  33,0       1620

9.   III Kleinszmidt Daniel             1600  Skoczek  2007    4,5     26,0  31,5      1640

10. II  Tazuszel Andrzej              1800               1969    4,0     36,5  46,5      1656

11. III Haratym Adam                 1600              1971   4,0     33,5  43,5       1660

12, III  Przybylski Jan                  1600  Skoczek  2009   4,0     31,0  39,0       1670

13. II  Piątkowski Zbigniew          1800  Start     1941   4,0     30,0  39,0      1610

14. II  Świercz Nikola          1270 1600 Skoczek  2006   4,0     26,0  32,5      1580

15. II  Antkiewicz Zdzisław           1800 Start       1951   3,5     35,0  47,0      1650

16. IV  Fedorczyk Paweł              1400              1977   3,0     24,5  29,5      1489

17. III  Miros Martyna                  1400 Skoczek  2006   1,5     28,0  33,5      1380

18. III Ratajczyk Wiktoria             1400  Skoczek  2007   0,5     29,0  35,5      1280                                  

ZEBRANIE WYBORCZE w KLUBIE

Zapraszamy wszystkich członków naszego Klubu na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się w sali COP przy ul. Związku Jaszczurczego 17 na I piętrze (p. 104) w poniedziałek, 28 maja br. o godz. 17 /I termin/ lub 17.30 /II termin/. Program zebrania przewiduje: sprawozdanie ustępujących władz za okres kadencji, wybór komisji. dyskusję, wybór nowych władz, podjęcie uchwał i wniosków. Szczegółowy porządek i regulamin obrad oraz inne materiały dostępne na miejscu przed zebraniem. Serdecznie zapraszamy - liczymy na Twój udział.  /Elbląg, 11.05.2018/  Zarząd Klubu

 

PUCHAR WAKACJI 2017 P12 - T.4

Wyniki turnieju nr 4 -31.08.2017 /8 zawodników/:

1.  I     Gniado Radosław               6,5 p

2.  I     Grabarczyk Sylwester         5,5

3.  II    Ostręga Przemysław          5,0

4.  I     Woliński Sebastian             3,5

5.  I     Kiejdo Wojciech   wet,        3,0

6.  I      Siwoń Bogdan    wet.         2,5

7.  IV    Przybylski Jan     jun.         1,5

8.  II     Trochimczuk Szymon  jun.  0,5

Klasyfikacja końcowa /po 4 turniejach/:

1. /1./  I   Gniado Radosław             4 tur.  23,5 p   I=2  II=1  III=-

2. /2./  I   Grabarczyk Sylwester       4        20,0         1       1       1

3. /5./  II  Ostręga Przemysław        3        16,5         1        -       1

4. /3./  I   Siwoń Bogdan             w. 4        15,5         -       -        1

5. /4./  I   Kiejdo Wojciech          w.  4        15,0        -       -         -

6. /6./  II  Murawski Jacek                2        11,5       -       1        1 

7. /7./  I   Woliński Sebastian            2        11,0       -       1        -

8. /8./  II  Trochimczuk Szymon    j.  3          6,0       -        -        -

9. /9./  I   Siwoń Zbigniew                1         4,5       -        -         1

10./10./ IV  Kleinszmidt Daniel     j.   2         2,0       -        -         -

11./-/  IV Przybylski Jan              j.   1          1,5      -        -         -

12./11./ IV Prabucki Sylwester     j.   1         1,0       -        -         -

12./11./ - Siwy Bogusław                 1         1,0       -        -         -

14./13./ II Piątkowski Zbigniew  w.   1         0,0      -         -         -

Po wakacjach powracamy do GP Elbląga /P10/. Turniej nr 5 -dnia 7.09.br.                         

Puchar Wakacji 2017- P12-T.3

WYNIKI TURNIEJU NR 3 -17.08.2017:

1.   I   Gniado Radosław               5,5 p

2.   II  Murawski Jacek                 5,0

3.   I   Grabarczyk Sylwester         4,5

4.   I   Siwoń Bogdan            w.    3,5

5.   II  Ostręga Przemysław           3,5

6.   I   Kiejdo Wojciech          w.    3,0

7.   III Trochimczuk Szymon  j.     3,0

8.   II  Piątkowski Zbigniew   w.    0,0

TABELA PO 3 TURNIEJACH /z 4/:

1.  I   Gniado Radosław               17,0 p   1 1 -

2.  I   Grabarczyk Sylwester         14,5      1 - 1

3.  I   Siwoń Bogdan           w.     13,0      - - 1

4.  I   Kiejdo Wojciech        w.     12,0      - - -

5.  II  Ostręga Przemysław          11,5     1 - -

6.  II  Murawski Jacek                 11,5     - 1 1

7.  I   Woliński Sebastian              7,5     - 1 -

8.  III Trochimczuk Szymon  j.      5,5     - - -

9.  I   Siwoń Zbigniew                  4,5     - - 1

10. IV Kleinszmidt Daniel     j.       2,0    - - -

Ogółem sklasyfikowanych jest 13 zawodników. Turniej nr 4 /ostatni/ dnia 31.08.br. 

Puchar Wakacji 2017 / P12/ - T.2

Wyniki turnieju nr 2 - 3.08.2017:

1.  II  Ostręga Przemysław        8,0 p

2.  I   Woliński Sebastian          7,5

3.  II  Murawski Jacek              6,5

4.  I   Kiejdo Wojciech  /w./      6,0

5.  I   Gniado Radosław            5,5

6.  I   Siwoń Bogdan /w./         5,0

7.  I   Grabarczyk Sylwester      3,0

8.  III Trochimczuk Szymon /j./ 2,5

9.  IV Siwy Bogusław                1,0

10. Kleinszmidt Daniel  /j./        0,0

Tabela po 2 turniejach /z 4/:

1.  /2./   Gniado Radosław                      11,5 p

2.  /1./  Grabarczyk Sylwester                 10,0

3.  /3./  Siwoń Bogdan  /w./                     9,5

4.  /5./  Kiejdo Wojciech  /w./                  9,0

5.  /-/   Ostręga Przemysław                    8,0

6.  /-/   Woliński Sebastian                      7,5

7.  /-/   Murawski Jacek                          6,5

8.  /3./ Siwoń Zbigniew                          4,5

9.  /-/  Trochimczuk Szymon  /j./            2,5

10. /6./ Kleinszmidt Daniel  /j./              2,0

11. /7./ Prabucki Sebastian /j./              1,0

11. /-/  Siwy Bogusław                          1,0

UWAGA: turniej nr 3 odbędzie się w czwartek, 17.08. o godz.17.15 w sali COP. Zapraszamy. 

Puchar Wakacji P12 -T.1

Puchar Wakacji 2017 - wyniki turnieju nr 1 /20.07./:

1.  I Grabarczyk Sylwester   7,0 p

2.  I Gniado Radosław         6,0

3.  I Siwoń Bogdan  /w/      4,5

     I Siwoń Zbigniew          4,5

5.  I Kiejdo Wojciech  /w/   3,0

6.  IV Kleinszmidt Daniel /j/ 2,0

7.  IV Prabucki Sebastian /j/ 1,0

Uwaga: turniej nr 2 /z 4/ w czwartek, 3.08. o godz. 17.15 w sali COP. Zapraszamy !

 

WALNE ZEBRANIE w KLUBIE

Zapraszamy wszystkich członków Klubu Szachowego "Start" do udziału w walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, które odbędzie się w sali COP przy ul. Związku Jaszczurczego 17 na I piętrze /p. 104/ w poniedziałek, 19 czerwca br. o godz. 17.30 /I termin/ lub 18.00 /II termin/. Program zebrania przewiduje: sprawozdanie ustępujących władz za okres kadencji 2013-16, wybór komisji, dyskusję, wybór nowych władz, podjęcie uchwał i wniosków. Szczegółowy porządek i regulamin zebrania oraz inne materiały dostępne na miejscu przed zebraniem. Serdecznie zapraszamy - liczymy na Twój udział.  /Elbląg, 5.06.2017/ Zarząd Klubu

 

I TURNIEJ SZACHOWY OPEN FIDE w ELBLĄGU - P'90

Komunikat organizacyjny

Serwis turniejowy - chessarbiter

Mistrzostwa Elbląga 2017

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_1435/index.html

GP Elbląga 2016 P10 -po 6 turniejach

Czołówka GP Elbląga 2016 /P10/ -po 6 turniejach:

1.  I  Gniado Radosław              27,0 p  5 tur.   4 1 1   16,- zł

2.  I  Siwoń Bogdan         wet. 25,0     6        1 1 2    13,-

3.  I+ Czarnecka Lidia       jun.   19,5    4        1 1 2    10,-

4.  I   Siwoń Zbigniew              14,5    3        1 1 -       8,-

5.  III Graczyk Michał        jun.    9,5     4        - - -        6,-

6.  IV  Hryniewicz Tymon  jun.    7,0    3        - - -        5,-

7.  IV  Koperczak Konrad  jun.    6,0     3       - - 1

8.  I    Sikorski Tadeusz    wet.   5,0     1       - 1 -       5,-

9.  I    Siluk Jan                        4,0     1       - - 1

9.  I    Sołtyk Leszek                 4,0     1       - - 1

11. IV Koperczak Oskar    jun.    4,0     3       - - -

12. III Zdyb Jan             wet.    4,0     1      - - -

Ogółem sklasyfikowanych jest 20 zawodników, w w tym 11 juniorów. Ostatnie 2 turnieje /nr 7 i 8/ odbędą się w sali ESWIP przy ul. Związku Jaszczurczego 17

/sala nr 104 na I piętrze/ w czwartki, 8 i 15 grudnia br. od godz. 17.15. Zapraszamy.        

Podkategorie

Notes

Najbliższe turnieje


Informujemy,że dnia 10.05 czwartek/ od godz. 17.30
będzie rozegrana I runda Superpucharu Elbląga w szachach klasycznych - grupa A /P90 dla zawodników z rankingiem minimum 1800 oraz grupa B /P60/ranking 1600 .ogółem 5-7 rund w sali 104 COP przy ul. Związku Jaszczurczego 17- I p. Zgłoszenia na miejscu godz.16.30
do 17.15. Można zdobyć normy na kat. II, I i k. Zapraszamy.

Zadanie dnia



Copyright © 2018 Start Elbląg. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Powered by Joomla!®. Designed by: themza templates celebrity search Valid XHTML and CSS.