Największy klub szachowy w Elblągu

Zajęcia w czwartki w godz. 17 - 21

w Klubie Olimpijczyka (Hala Sportowa - I piętro)

Elbląg ul. Kościuszki 77a


Szkolenia

Zapraszamy w każdy czwartek o 16:00 w sali Klubu

Zawodnicy

Aktualnie Klub liczy 40 członków, w tym 20 juniorów

Zarząd

Klub reprezentowany jest przez Prezesa oraz 5-osobowy Zarząd

Statystyki

Odsłon artykułów:
153806

Liczba gości on-line

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Turnieje

Elbląg Open - wyniki końcowe

1.  I      Kaczmarek Arkadiusz   1990 r.  6,0 + 0   + 6,0 + 7,0 + 17,0            = 36,0

2.  k     Dąbrowski Wojciech    1970 r.  8,0 + 8,0 + 6,0 + 4,5 + 13,0 /-4,5/  = 35,0

3.  k     Bieluszewski Piotr       1967 r.  5,0 + 6,5 + 5,0 + 7,0 + 14,0 /-5,0/  = 32,5

4.  k     Rak Tomasz               1955 r.  5,5 + 0    + 5,5 + 7,5 +12,0            = 30,5

5.  k++ Kempiński Tomasz     1981 r.  7,0 + 7,5 + 7,0 + 7,5 + 0                = 29,0

6.  I      Plewa Piotr               1976 r.  5,0 + 5,5 + 5,5 + 5,5  +  9,0  /-5,0/  = 25,5

7.  I++ Panek Tadeusz          1946 r.  5,5 + 5,5 + 4,5 + 4,5 +  9,0  /-4,5/   = 24,5

8.  I      Kiejdo Wojciech        1952 r.  4,5  + 5,0 + 5,0 + 4,0 + 10,0 /-4,0/  = 24,5

9.  II+  Bober Wojciech         1999 r.  4,5 + 5,5 + 4,5 + 0    + 10,0            = 24,5

10. II    Sołtyk Leszek           1981 r.  4,0 + 5,0 + 4,5 + 5,0 +   8,0  /-4,0/  = 22,5

11. I     Sikorski Tadeusz       1954 r.  4,0 + 5,0 + 4,0 + 5,0 +  8,0  /-4,0/   = 22,0 

12. II+  Czarnecka Lidia        2004 r.  0    + 4,0 + 4,5 + 5,0 +  8,0             = 21,5

13. I++ Janik Igor                2000 r.  7,0 + 0    + 0    + 0   + 13,0             = 20,0

14. I     Daniszkowicz Bohdan 1935 r  4,5 + 0    + 3,0 + 4,0 +  8,0              = 19,5

15. CM  Tyda Krzysztof          1960 r. 6,0 + 0    + 4,0 + 0    +  9,0              = 19,0

16. I++ Puczyłowski Marcin   1992 r. 6,5 + 6,0 + 6,0 + 0     + 0                 = 18,5

17. III   Łukowicz Mateusz     2001 r. 2,5 + 4,0 + 1,0 + 4,0  +  6,0 /-1,0/    = 16,5

18. I     Grabarczyk Sylwester 1980 r  3,0 + 5,0 + 4,0 + 4,5  +  0               = 16,5

19. IV   Tanona Roman          1947 r. 4,0 + 4,0 + 2,5 + 3,0 +  5,0  /-2,5/   = 16,0

20. I     Siwoń Zbigniew         1980 r. 5,0 + 6,0 + 4,5  + 0   +  0                = 15,5

21. I     Dobrowolski Henryk   1943 r. 0    + 0    + 4,5  + 0   +  9,0             = 13,5

22. II    Libura Julianna          2004 r. 3,0 + 4,0 + 0     + 2,5 + 3,0             = 12,5

23. IV    Zdyb Jan                  1939 r. 3,0 + 4,0 + 0     + 2,5 + 2,0             = 11,5

24. II+   Trendowski Michał    2000 r. 0    + 0    + 5,0 + 4,5  + 0                =  9,5

25. I       Siluk Jan                 1971 r. 3,5 + 0    + 0    + 5,0  + 0                =  8,5

Ogółem sklasyfikowano 50 zawodników. Uwaga: 9 zawodnikom, którzy grali we wszystkich 5 turniejach, odrzucono najsłabszy wynik. Poszczególne turnieje Elbląg Open wygrali: I i II - Wojciech Dąbrowski,  III - Krzysztof Budrewicz, IV - Tomasz Kempiński i V - Arkadiusz Kaczmarek. Gratulujemy najlepszym i dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację.

            

          

 

 

 

 

Elbląg Open - turniej nr 5

Formularz zgłoszeniowy: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_5725/

Komunikat turnieju

 

Jesień 2013

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_5333/

turniej wrzesień 2013 P30

komunikat turnieju

Elbląg Open - turniej nr 4

Formularz zgłoszeniowy: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_3984/

Komunikat turnieju

turniej w dniu 21.09 odwołany - przepraszamy.

ELBLĄG OPEN 2013 po 3 turniejach

Czołówka cyklu ELBLĄG OPEN 2013 /P 15/ po 3 turniejach:

1.  Dąbrowski Wojciech        8,0 + 8,0 + 6,0  = 22,0

2.  Kempiński Tomasz           7,0 + 7,5 + 7,0  = 21,5

3.  Puczyłowski Marcin          6,5 + 6,0 + 6,0  = 18,5

4.  Bieluszewski Piotr            5,0 + 6,5 + 5,0  = 16,5

5.  Plewa Piotr                    5,0 + 5,5 + 5,5  = 16,0

6.  Panek Tadeusz               5,5 + 5,5 + 4,5  = 15,5

     Siwoń Zbigniew             5,0 + 6,0 + 4,5  = 15,5

8.  Bober Wojciech             4,5 + 5,5 + 4,5  = 14,5

     Kiejdo Wojciech            4,5 + 5,0 + 5,0  = 14,5

10. Sołtyk Leszek               4,0 + 5,0 + 4,5  = 13,5

11. Sikorski Tadeusz           4,0 + 5,0 + 4,0  = 13,0

12. Kaczmarek Arkadiusz     6,0 + 0,0 + 6,0  = 12,0

     Grabarczyk Sylwester    3,0 + 5,0 + 4,0   = 12,0

14. Rak Tomasz                5,5 + 0,0 + 5,5  =  11,0

15. Tanona Roman           4,0 + 4,0 + 2,5  =  10,5

16. Tyda Krzysztof            6,0 + 0,0 + 4,0  =  10,0

17. Czarnecka Lidia           0,0 + 4,0 + 4,5  =    8,5

18. Leś Czesław               4,0 + 0,0 + 4,0   =   8,0

19. Budrewicz Krzysztof    0,0 + 0,0 + 7,5  =    7,5

     Daniszkowicz Bohdan   4,5 + 0,0 + 3,0  =    7,5

     Łukowicz Mateusz       2,5 + 4,0 + 1,0  =    7,5

Ogółem sklasyfikowanych jest 44 zawodników. Planowany termin turnieju nr 4 - 21 września 2013.                       

Mistrzostwa Elbląga w Szachach Błyskawicznych 2013 - wyniki

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_3391/

ELBLĄG OPEN turniej nr 3

Komunikat turnieju

Zgłoszenia http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_2963/

ELBLĄG OPEN 2013 PO 2 TURNIEJACH

Czołówka ELBLĄG OPEN 2013 /P15/ po 2 turniejach  (ogółem sklasyfikowanych jest 38 zawodników):                                                                                 1. Dąbrowski Wojciech 16,0 /-8,0/  2. Kempiński Tomasz  14,5 /-7,0/   3. Puczyłowski Marcin  12,5 /-6,0/   4. Bieluszewski Piotr  11,5 /-5,0/   5. Siwoń Zbigniew  11,0 /-5,0/   6. Panek Tadeusz  11,0 /-5,5/   7. Plewa Piotr  10,5 /-5,0/   8. Bober Wojciech  10,0 /-4,5/   9. Kiejdo Wojciech  9,5 /-4,5/   10. Sikorski Tadeusz  i  Sołtyk Leszek  9,0 /-4,0/   12. Grabarczyk Sylwester  8,0 /-3,0/   13. Tanona Roman  8,0 /-4,0/  14. Janik Igor  7,0  15. Libura Julianna i Zdyb Jan  7,0 /-3,0/. Turniej nr 3  odbędzie się w sobotę,  22 czerwca 2013 r. 

 

maj 2013 kojarzenia

Tabela turniejowa

Mc Zawodnik              Pkt Œr-Buch. Buch. Progr.

1  JANIK, IGOR           3        4.0   8.5    9.0
2  PLEWA, PIOTR          3        4.0   8.0    9.0
3  SIWOŃ, BOGDAN         2.5      3.0   5.0    7.5
4  GRABARCZYK, SYLWESTER 2        4.5   9.0    7.0
5  LIBURA, JULIANNA      2        4.0   8.0    5.0
6  BOBER, WOJCIECH       2        3.5   7.0    6.5
7  CZARNIECKA, LIDIA     2        3.0   7.0    7.0
8  PIĽTKOWSKI, ZBIGNIEW  2        3.0   7.0    6.0
9  ZDYB, JAN             2        3.0   6.0    6.0
10 KLICZYKOWSKI, PAWEŁ   2        3.0   5.5    6.0
11 GNIADO, RADOSŁAW      1.5      3.5   6.5    5.0
12 DUDA, PIOTR           1.5      2.0   4.0    3.5
13 SERDECZNY, KAROL      1        3.0   7.0    3.0
14 KIEJDO, WOJCIECH      1        3.0   6.5    4.0
15 KUCHARSKI, HUBERT     1        3.0   6.0    3.0
16 GRZYBOWSKI, KRZYSZTOF 1        3.0   5.0    3.0
17 WALAS, KONRAD         1        2.5   4.5    3.0
18 MAKOSA, OKTAWIAN      1        2.0   4.0    2.0
19 HOPPE, MICHAŁ         1        2.0   3.5    2.0
20 POLITAŃSKI, DOMINIK   0.5      2.5   5.5    1.5
21 HOPPE, MIKOŁAJ        0        2.5   5.0    0.0
22 SZUBA, MIKOŁAJ        0        2.0   3.5    0.0

Rezultaty

Nr Zawodnik              Rezultat  Zawodnik             

 1 JANIK, IGOR               :     PLEWA, PIOTR         
 2 SIWOŃ, BOGDAN             :     GRABARCZYK, SYLWESTER
 3 BOBER, WOJCIECH           :     KLICZYKOWSKI, PAWEŁ  
 4 ZDYB, JAN                 :     PIĽTKOWSKI, ZBIGNIEW 
 5 LIBURA, JULIANNA          :     CZARNIECKA, LIDIA    
 6 DUDA, PIOTR               :     GNIADO, RADOSŁAW     
 7 KIEJDO, WOJCIECH          :     MAKOSA, OKTAWIAN     
 8 SERDECZNY, KAROL          :     KUCHARSKI, HUBERT    
 9 GRZYBOWSKI, KRZYSZTOF     :     HOPPE, MICHAŁ        
10 WALAS, KONRAD             :     POLITAŃSKI, DOMINIK  
11 HOPPE, MIKOŁAJ            :     SZUBA, MIKOŁAJ       

Podkategorie

Notes

Najbliższe turnieje


Informujemy,że dnia 10.05 czwartek/ od godz. 17.30
będzie rozegrana I runda Superpucharu Elbląga w szachach klasycznych - grupa A /P90 dla zawodników z rankingiem minimum 1800 oraz grupa B /P60/ranking 1600 .ogółem 5-7 rund w sali 104 COP przy ul. Związku Jaszczurczego 17- I p. Zgłoszenia na miejscu godz.16.30
do 17.15. Można zdobyć normy na kat. II, I i k. Zapraszamy.

Zadanie dnia



Copyright © 2018 Start Elbląg. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Powered by Joomla!®. Designed by: themza templates celebrity search Valid XHTML and CSS.